kosmetika

Máte pocit, že jste po vánočních svátcích spíše více „vyšťavená“, bez energie a elánu? Máme pro vás 5 tipů, jak se znovu "hodit" do pohody.

V České republice a především v Praze je stále více trhů a veletrhů na téma designu, módy, zdravého životního stylu či cestování. Přehled o netoxické péči o pleť a tělo však českému zákazníkovi chybí, i když se o to některé platformy snaží již několik let a média začala tuto problematiku více vnímat. Rozhodli jsme se situaci změnit a uspořádat první GREEN BEAUTY MARKET.

Jste milovníci kávy? Pak vám přidáme další důvod proč tento nápoj bohů milovat ještě více. Kávová zrnka totiž umí nejen doslova dodat čerstvou mízu do žil, ale také neuvěřitelně rozjasnit, osvěžit a omladit pleť a skvěle působí proti vráskám. Hrníček ranní kávy tak dostává úplně nový rozměr.

Důležitost ochrany kůže před ultrafialovým zářením je všeobecně známá. Bráníme se tak zarudnutí kůže, které je způsobeno UVB zářením, stárnutí pokožky, které je způsobeno UVA zářením a předcházíme buněčným změnám, které by v nejhorším případě mohly vést až k rakovině kůže. Neméně důležité je ale i složení všech přípravků, které si nanášíme na kůži. Proto je lepší dát přednost přírodní sluneční kosmetice, která je šetrná a neobsahuje nežádoucí chemické látky. Sluneční kosmetika od Eco Cosmetics přírodní je a navíc není testovaná na zvířatech.

,,Vyčistit zuby a spát !“ ,,Máš už vyčištěné zuby? Dýchni na mně.“ Tyto a podobné věty jsme v dětství slýchávali často.Čistění zubů není v dětství zrovna oblíbená činnost. Pro některé není oblíbená ani v dospělosti, přesto však většina dospělých má ke svým zubům více zodpovědnosti a té učí i své děti. A je to dobře, protože čisté zuby jsou jednou z prevencí zubního kazu a následných nepříjemných a bolestivých obtíží.

Mýdlo je ta nenápadná voňavá věc, která nás provází od narození téměř na každém kroku. Napadlo Vás někdy, jaký je původ a historie hmoty, jež vzniká jednoduchou reakcí tuku a hydroxidu sodného za působení tepla? Půjdeme-li totiž po stopách mýdla, cesta nás zavede až k počátkům naší civilizace.

Každá žena chce mít krásné, zdravé a zářivé vlasy a každá žena jednou za čas zatouží po změně. Prvním krokem jsou často vlasy – střih a nebo barva. Pokud máte chuť na změnu barvy a chcete zůstat v souladu s přírodou, skvělou volbou pro vás mohou být španělské přírodní barvy NATURTINT. Máte z čeho vybírat, značka totiž nabízí více než 30 odstínů. Navíc jsou barvy maximálně šetrné jak k vaší pokožce a vlasům, tak i k životnímu prostředí.

Rozmarýn je rozveselující a prohřívající bylinka s širokým využitím jak v kuchyni, tak v lidovém léčitelství a kosmetice. Je to stále zelený vytrvalý keř, který může dorůstat až do výšky sto padesáti centimetrů. Využívají se především jeho úzké tmavě zelené listy, které po rozedmutí krásně voní.