Články

Každá žena se chce na plese či společenské akci cítit jako princezna. Na co vše byste u příprav na ples měli myslet?

Máte pocit, že jste po vánočních svátcích spíše více „vyšťavená“, bez energie a elánu? Máme pro vás 5 tipů, jak se znovu "hodit" do pohody.

V České republice a především v Praze je stále více trhů a veletrhů na téma designu, módy, zdravého životního stylu či cestování. Přehled o netoxické péči o pleť a tělo však českému zákazníkovi chybí, i když se o to některé platformy snaží již několik let a média začala tuto problematiku více vnímat. Rozhodli jsme se situaci změnit a uspořádat první GREEN BEAUTY MARKET.

Jste milovníci kávy? Pak vám přidáme další důvod proč tento nápoj bohů milovat ještě více. Kávová zrnka totiž umí nejen doslova dodat čerstvou mízu do žil, ale také neuvěřitelně rozjasnit, osvěžit a omladit pleť a skvěle působí proti vráskám. Hrníček ranní kávy tak dostává úplně nový rozměr.

Důležitost ochrany kůže před ultrafialovým zářením je všeobecně známá. Bráníme se tak zarudnutí kůže, které je způsobeno UVB zářením, stárnutí pokožky, které je způsobeno UVA zářením a předcházíme buněčným změnám, které by v nejhorším případě mohly vést až k rakovině kůže. Neméně důležité je ale i složení všech přípravků, které si nanášíme na kůži. Proto je lepší dát přednost přírodní sluneční kosmetice, která je šetrná a neobsahuje nežádoucí chemické látky. Sluneční kosmetika od Eco Cosmetics přírodní je a navíc není testovaná na zvířatech.

Největším orgánem lidského těla je kůže, která má – ač si to mnohdy neuvědomujeme – nejen senzorický význam pro vyhodnocování vjemů jako jsou chlad, teplo či vlhko, ale také přináší ochranu celému tělu, kterémuposkytuje přirozený ,,obal“ a chrání tak i veškeré vnitřní orgány a svaly. Kůže chrání vše, co je vevnitř, ale co chrání samotnou kůži?

Podpořme značky na našem trhu, kterým není lhostejná etika, životní prostředí a principy trvalé udržitelnosti. Takové firmy vyšlapávají cestu modernímu přirozenému obchodu, kterému leží na srdci potřeby celé planety.

Díky celé řadě pozitivních vlastností je kokosový olej opravdovou ,,super potravinou.“ :) Použít se dá ve spoustě chutných receptů v kuchyni, tak i pro kosmetické účely.

Pobyt v přírodě je balzámem na duši. Dýchající zelené lesy, třpytivá měkká tráva, která láká k odpočinku. Ovšem lesy i louky mohou představovat nebezpečí. Všudypřítomný hmyz dokáže být hodně nepříjemný a navíc může být nositelem velice zákeřných a nebezpečných infekčních onemocnění. Mezi nejobávanější nositele infekčních onemocnění patří klíště, ale zkomplikovat život mohou také komáři a další hmyz.

Naše cykličnost je přímo spojena s naším tělem. A proto kromě nějakých konceptuálních znalostí, je důležité být si vědom svého vlastního těla a sledovat jeho potřeby. Protože však tělo je chrámem Ducha, tak vyznat se ve své cykličnosti znamená nejen pochopit své fyziologické a emocionální potřeby, ale též spirituální. Jinými slovy, cyklické změny, které žena může prožívat, zasahují do smyslnosti, tvořivosti, sexuality a spirituality každé z nás.

Stránky